جزییات خبر

دوشنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۵:۴۸
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۸۰۰
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران؛

مفتاح الجنه مجازی در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود/ ۶۷هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران،معیشت بگیر هستند

(دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۵:۴۸

مدیر کل کمیته امداد مازندران در مفتاح الجنه مجازی که با حضور امام جمعه چمستان، خیران و مسئولان در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، گفت: در طول ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده تا طرح مفتاح الجنه مجازی در تمامی شهرستان ها اجرا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران به دیدار با هیات عامل مراکز نیکوکاری شهرستان ها اشاره کرد و افزود: مراکز نیکوکاری نقش اساسی در برگزاری رزمایش کمک مومنانه، اطعام مهدوی، ایران مهربان و ایران همدل دارند و خدمات شایسته ای به نیازمندان ارائه می دهند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: سال گذشته کمیته امداد استان در تمامی بخش ها تحقق برنامه داشته است و با توجه به شرایط کرونا ، تلاش کارکنان این نهاد مضاعف شد و توانستیم با همدلی و همکاری اقدامات شایسته ای در راستای خدمت به نیازمندان انجام دهیم.

وی گفت: ۸۳هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند و از این تعداد ۶۷هزار خانوار معیشت بگیر هستند و ۱۴هزار خانوار هم در قالب تبصره ۱۴ تحت حمایت قرار دارند و مابقی تک یا چند خدمتی هستند وار خدمات این نهاد بهره مند هستند.

حجت الاسلام عالیشاه به پرداخت مستمری به مددجویان اشاره کرد و گفت:در سال‌جاری مستمری مددجویان یک نفره ۲۹۸ هزار تومان، دونفره ۵۲۵ هزار تومان، سه نفره ۷۰۴هزار تومان ، چهار نفره ۹۱۰ هزار تومان و پنج نفره و پنج نفره به بالا یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

وی به ساخت مسکن مددجویان اشاره کرد و گفت: هزار و ۲۰۰واحد مسکن برای مددجویان ساخته می شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: در تلاشیم تا با یک اقدام جهادی و انقلابی خدمات شایسته به نیازمندان ارائه دهیم.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان سبد غذایی با کمک و همدلی خیران ونیکوکاران تهیه و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی به نیازمندان اهدا می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان داشت: سبدهای غذایی طی دو یا سه مرحله بین نیازمندان توزیع می شود. و تاکنون ۴۵هزار سبد غذایی بین مددجویان توزیع شد.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: با کمک خیران و تعامل با موسسات ،سرانه جهیزیه مددجویان تحت حمایت را به ۱۵میلیون تومان رساندیم که جای شکر دارد.

 

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید