جزییات خبر

سه شنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۸۴۲
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین:

مرحله سوم پویش ایران همدل در حال اجراست

(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۲۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مرحله سوم پویش ایران همدل با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌ دیده از کرونا از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و در سراسر استان قزوین در حال اجراست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: رزمایش مواسات سال گذشته در پی بیانات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان اجرایی شد و در سال جاری نیز همدلی و کمک مومنانه استمرار خواهد یافت.

وی ادامه داد: مرحله سوم پویش ایران همدل با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌ دیده از کرونا از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و در سراسر استان قزوین در حال اجراست.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: یقین دارم سومین مرحله پویش ایران همدل، آثار پر برکتی برای کمک به نیازمندان خواهد داشت و رکورد جدیدی از مشارکت مردمی برای کمک به محرومان رقم خواهد زد. 

وی افزود: سال گذشته در رزمایش ایران همدل مردم استان قزوین بیش از 12 میلیارد تومان کمک کردند که در قالب غذای گرم، سبد کالا و سایر کمک های اهدایی، به نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا اختصاص یافت.

فرهادی عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته بیش از 310 هزار سبد کالا و غذای گرم میان نیازمندان و محرومان توزیع شد که برای سال جاری برنامه ریزی کرده ایم تا این رقم را به 313 هزار برسانیم.

وی اظهارکرد: پویش ایران همدل با محوریت پایگاه اطلاع ‌رسانی موسسه پژوهشی، فرهنگی انقلاب اسلامی khamenei.ir و با همکاری کمیته امداد و دیگر نهادها اجرا می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل گفت: اقشار مختلف مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌ دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد مهربانی # 028*8877* و یا شماره کارت 8515-5002-9979-6037 اقدام کنند

وی یادآورشد: همچنین مراکز کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر شهرها و روستاهای استان  آماده دریافت کمک‌های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید