جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۹۰۰
گزارشگر : ۸۰
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:

خدمت به مردم مصداق بارز پاسداری از انقلاب است

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۴۳

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: یکی از مصادیق مهم پاسداری از انقلاب، خدمت به مردم به خصوص اقشار نیازمند است، اگر قصدمان در مسیر خدمت قرب الهی باشد هدایت و کمک الهی ما را یاری خواهد کرد و کارمان برکت خواهد یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد شاهرخی در نشست امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با محوریت توسعه اشتغال محرومان در سال 1400 که در سالن جلسات سپاه صاحب الامر (عج) برگزارشد، بیان کرد: فلسفه نهادهایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شدند پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) صاحبان انقلاب را محرومان و پابرهنگان معرفی کردند و اگر تأمل کنیم درمی یابیم که عامل پیروزی و استمرار انقلاب همین قشر هستند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اضافه کرد: انقلاب ما در هر عرصه ای که موفق شد به این دلیل بوده که قشر ضعیف و مستضعف انقلاب را از آن خود می دانستد و دشمن هم این موضوع را فهمیده در نتیجه به جای فشار عملی به واگرایی میان مردم و نظام دست زدند که خطرناک ترین کار دشمن است.

شاهرخی عنوان کرد: باید از این فرصت استفاده کنیم و کاری شیرین تر از این نیست که لبخند بر لبان نیازمندی ببینیم به خصوص که بُعد معنوی نیز دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق مهم پاسداری از انقلاب، خدمت به مردم به خصوص اقشار نیازمند است، اگر قصدمان در مسیر خدمت قرب الهی باشد هدایت و کمک الهی ما را یاری خواهد کرد و کارمان برکت خواهد یافت.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین یادآورشد:هدف ما ایجاد شغل است برای این کار هم زیرساخت های خوبی داریم و اعتبار مهمی که خدای سبحان به سپاه داده است و مجموعه خادمان همه اینها سرمایه هایی هستند که در حداقل زمان با تلاش جمعی، به هدف های پیش بینی شده خواهیم رسید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید