جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۶:۴۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۹۲۷
گزارشگر : ۱۰۵
مدیرکل کمیته امداد مازندران؛

ساخت۱۲۰۰واحد مسکن مددجویی در مازندران/ تکریم خانواده های تحت حمایت در راس کارهای این نهاد است

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۶:۴۲

مدیر کل کمیته امداد مازندران در مفتاح الجنه مجازی که در فرمانداری ساری با حضور آیت الله محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در استان ، فرمانده سپاه ساری و مسئولان و خیران برگزار شد، گفت: باید با پیروی از سیره انبیا، اولیا، اوصیا و ائمه اطهار (ع) در راستای خدمت به محرومان و گره گشایی از مشکلات آنها گام برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: ۸۳ هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و خدمات مختلفی در بخش های عمرانی، درمانی، معیشت، فرهنگی و... ارائه می شود.

 وی با بیان اینکه تکریم خانواده های تحت حمایت در راس کارهای این نهاد است، تصریح کرد: حفظ عزت و شأن و تکریم خانواده های تحت حمایت بر ما واجب است و برای ارائه خدمات بهتر به آنها برنامه ریزی صورت می گیرد.

وی گفت: سه هزار نفر از ایتام و هشت هزار و ۹۰۰نفر از فرزندان طرح محسنین تحت حمایت قراردارند و در تلاشیم تا در ماه مبارک رمضان ۶۷هزار حامی جذب کنیم تا با کمک آنان سرانه ایتام را به ۸۰۰ هزار تومان افزایش دهیم.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده تا در این ماه ، برای مددجویان تحت حمایت سبد غذایی ۳۰۰ هزار تومانی تا ۵۰۰ هزار تومانی تهیه و اهدا شود.

وی بیان کرد: ساخت ۱۲۰۰ واحد مسکن مددجویی برای مددجویان با همراهی سپاه، خیران, بنیاد مسکن و... با اقدام جهادی و انقلابی در استان شروع شده است و امیدواریم تا پایان سال، این افراد صاحب خانه شوند.

وی گفت:سه هزار خانوار تحت حمایت در استان فاقد زمین برای ساخت مسکن هستند و امیدواریم با کمک خیران برای این افراد هم سرپناهی ساخته شود.

وی بیان داشت: کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان اطعام مهدوی، غذای گرم ، افطاری ساده را در برنامه خود دارد و تلاش می کنیم تا مشکلات مددجویان و نیازمندان را مرتفع سازیم ‌.

حجت الاسلام عالیشاه از همکاری و مشارکت خیران و مسئولان شهرستان ساری با کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مددجویان و نیازمندان تقدیر کرد و گفت: با کمک و همدلی خیران و مسئولان اقدامات خوبی در گره گشایی نیازمندان انجام شده است.

آیت الله محمدی لایینی، نماینده ولی فقیه در استان با اشاره شب قدر گفت: با تاسی از مولای متقیان به نیازمندان کمک کنیم.

آیت الله محمدی لایینی افزود: به اندازه وسع خود به نیازمندان مساعدت داشته باشیم و با وفاق مردم نوعدوست و خیران می توان کمک های شایانی ارائه کرد.

وی بیان داشت: فاصله ها باید برداشته شود و موانع را برطرف سازیم تا موفق عمل کنیم و از ظرفیت ها و فرصت های موجود با برنامه ریزی مناسب بهره بگیریم.

آیت الله محمدی لایینی گفت: برای کمک به نیازمندان و محرومان همه پای کار باشیم و دست به دست هم مشکلات آنها را حل کنیم.

وی از کارکنان کمیته امداد مازندران در راستای خدمت صادقانه به نیازمندان تقدیر کرد.

گفتنی است: در طرح مفتاح الجنه مجازی که در فرمانداری ساری با حضور آیت الله محمدی لایینی، خیران و مسئولان برگزار شد ، خیران در بخش های درمانی، مسکن، جهیزیه و لوازم زندگی به مددجویان کمک کردند.

تعداد بازدید : ۳۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید