جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۸
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۱۹۴۴
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

واریز 500 هزار تومان به حساب تمام ایتام تحت حمایت کمیته امداد

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۵۸

رئیس کمیته امداد از واریز 500 هزار تومان به حساب 146 هزار یتیم تحت حمایت این نهاد در شب ضربت خوردن ابوالایتام، امیرالمومنین علی (ع) خبر داد و گفت: به همین منظور مبلغ 73 میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان در اختیار کمیته امداد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر گفت: همانند سال گذشته در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مبلغ 500 هزار تومان به حساب تمام ایتام تحت حمایت کمیته امداد واریز شد.
 
وی افزود: طبق مذاکرات انجام شده با رئیس بنیاد مستضعفان، این بنیاد با واریز 73 میلیارد تومان به حساب کمیته امداد، اعتبار لازم برای واریز وجه 500 هزار تومانی به حساب ایتام تحت حمایت را تقبل کرد که باید از این مجموعه گرانقدر کمال تشکر و امتنان را داشته باشم.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به اجرای پویش ایران مهربان برای جذب حامیان ایتام در کشور تاکید کرد: در طول اجرای این پویش بیش از 200 هزار نفر به تعداد حامیان ایتام افزوده شده و امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان به مرحله‌ای برسیم که هیچ یتیمی در کشور بدون حامی نباشد.
 
بختیاری با بیان اینکه هفته اکرام خیران از 15 ماه رمضان آغاز شده و تا 21 ماه مبارک ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سومین مرحله پویش ایران همدل با لبیک مردم به فراخوان رهبر معظم انقلاب و حضور چشمگیر خیران، مراکز نیکوکاری، سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، آستان قدس و همه نهادها و دستگاه‌ها در حال اجراست.
 
انتهای پیام
 
 
تعداد بازدید : ۱,۱۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید