جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۰:۳۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۹۴۷
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل کمیته امداد استان در خبر ۲۰ شبکه استانی:

جذب ۸۴۰۰ حامی در پویش ایران مهربان

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۰:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت : در طرح پویش ایران همدل تا کنون ۸۴۰۰ نفر در استان سمنان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با حضور در خبر ۲۰ شبکه استانی سمنان  گفت : در طرح پویش ایران مهربان  تا کنون ۸۴۰۰ نفر در استان سمنان برای حمایت از خانواده ایتام و فرزندان محسنین اعلام آمادگی کردند.
وی خاطرنشان کرد: با کمک سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آستان  قدس،  بسیج و همه اقشار ۸۴۰۰ حامی برای حمایت از کودکان ایتام و محسنین استان سمنان  جذب شده است.
وی با اشاره به اینکه در یک بسیج همگانی و در قالب پویش ایران مهربان با دستان سخاوتمندانه مردم این خطه از ایران اسلامی  جذب ۱۷ هزار حامی در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: هر حامی در این طرح می تواند ماهانه  با کمک بیش از ۱۰ هزار تومان و واریز نقدی مستقیم به حساب فرزند معنوی خود  در این کار خیرخواهانه شرکت کند.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: شماره گیری کد دستوری #۰۲۳*۸۸۷۷*،ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳ و یا مراجعه به سایت ekram.emdad.ir برای ثبت نام در این طرح برای مردم نیک اندیش استان سمنان  در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۸۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید