جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۱۹۸۷
گزارشگر : ۴۴
در سال 99؛

ایجاد بیش از 9 هزار فرصت شغلی برای مددجویان سیستان‌وبلوچستان

(چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۰۳

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در سال گذشته برای تعداد 9 هزار و 631 نفر مددجو فرصت شغلی ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به‌مناسبت هفته کار و کارگر گفت: در سال گذشته 211 میلیارد تومان جذب منابع امدادی داشتیم و از محل آن، برای تعداد 9 هزار و 631 نفر مددجو فرصت شغلی ایجاد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اظهار کرد: توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در اولویت است و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ستاد مرکزی کمیته امداد توجه ویژه‌ای به استان سیستان‌وبلوچستان دارد، افزود: مسئولان کمیته امداد اعلام کرده‌اند که برای استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان چک سفید امضا گذاشته‌ایم و هر چه در زمینه اشتغالزایی جلو بروند، امداد حمایت می‌کند.

عبادی همچنین از همکاری خوب بانک‌ها، چه در تبصره و چه روستایی، قدردانی کرد.

مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در شعار امسال، روی پشتیبانی و مانع زدایی تأکید کرده‌اند و مانع زدایی یعنی همین که موانع دست‌وپاگیر در حوزه‌های مختلف، از سر راه کنار برود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دستگاه‌هایی که کار صدور مجوز را انجام می‌دهند، باید مراحل کار را تسهیل کنند و در راستای پشتیبانی و مانع زدایی حرکت کنند.

تعداد بازدید : ۲۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید