جزییات خبر

شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۲۰۱۷
گزارشگر : ۸۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان منصوب شد

(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۷:۵۷

با حکم مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، حمیدرضا رجب‌زاده به‌عنوان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، طی حکمی از سوی محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان، حمیدرضا رجب‌زاده  به‌عنوان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد این استان منصوب شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در  حکم انتصاب معاون توسعه مشارکت‌های مردمی این نهاد آورده است: با عنایت به کسب تجارب مفید در مسئولیت‌های قبلی، به‌موجب این حکم، جنابعالی به سمت معاون مشارکت‌های مردمی در این نهاد مقدس خدمتگزار و انقلابی  منصوب می‌گردید.

در ادامه آمده است: امید است با اتکا به الطاف الهی و تحت توجهات و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) با بهره‌گیری از اصول و ارزش‎های اسلامی در راستای اهداف کمیته امداد امام (ره) مطابق سیاست‌های اجرایی این نهاد بیش‌ازپیش عمل کرده و برای خدمت به نیازمندان گام‌های عظیمی بردارید.


در این حکم بر ، افزایش جلب مشارکت های مردمی در جهت خدمت بیش‌ازپیش به محرومان و نیازمندان تاکید شده است.

شایان‌ذکر است، در این آئین  تودیع و معارفه معاون مشارکت‌های مردمی ، از زحمات حسن ویلان که پیش‌ازاین عهده‌دار این مسئولیت بود نیز تجلیل به عمل آمد.

معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی به عنوان متولی برقراری ارتباط بین نیکوکاران و نیازمندان جامعه با رعایت اصول حفظ عزت نفس و کرامت محرومان، تحقق نیت خیر هموطنان نیکوکار را برای یاری‌رسانی به افراد نیازمند عملی می‌سازد.

 

این معاونت با فراهم کردن زمینه‌های اجرایی لازم براساس امکانات بالقوه و بالفعل در سطح جامعه و در قالب طرح‌ها و کمپین‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی متعدد و همچنین همکاری و ارتباط و تعامل با مؤسسات خیریه و تشکل‌های نیکوکاری مردمی در صدد ترویج و احیاء فرهنگ احسان و نیکوکاری و اکرام ایتام و نشر سنت‌های حسنه اسلامی و جذب هر چه بیشتر مشارکت مادی و معنوی ایرانیان عزیز و خیراندیش در کاهش آلام جامعه مددجویی کشور است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید