جزییات خبر

شنبه / ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۲
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۴۴۶۶
گزارشگر : ۷۹

شور عاطفه‌ها با استقرار ۷۹۳ پایگاه ثابت و سیار در خراسان جنوبی آغاز شد

(شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۵۲

مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در سال جاری ۴۱۲ پایگاه ثابت وبرگزاری شور عاطفه‌ها در خراسان جنوبی سیار و ۳۸۱ پایگاه مدارس آماده دریافت کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی با بیان اینکه این پایگاه‌ها در میدان ها، معابر اصلی شهر‌ها و روستاها، مراکز نیکوکاری، مساجد و پایگاه‌های بسیج و مدارس آماده دریافت کمک‌های مردم هستند، افزود: امسال باتوجه به ایام صفر و شرایط کرونایی این مراسم تا ۱۱ مهر ادامه دارد.
وی گفت: در مرحله اول ۹۹۶ نفر نیروی انسانی شامل نیرو‌های امداد، مراکز نیکوکاری، مدارس و بسیج در این پایگاه‌ها مستقر و آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار هستند.
سلم آبادی شعار امسال شور عاطفه‌ها را "با هم مشق احسان بنویسیم " عنوان کرد و افزود: در حال حاضر تعداد 12 هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد بوده که در آستانه سال تحصیلی جدید نیازمند حمایت مردم سخاوتمند هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی امسال با افزایش ۴۰ درصدی نسبت به سال قبل هدف گذاری شده است، گفت: کمک‌های جمع آوری شده بین دانش آموزان نیازمند یتیم و غیریتیم توزیع می‌ شود.
وی سرشماره تلفن همراه #۰۵۶*۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری با شماره ۰۹۶۸۸۷۷، سایت کمیته امداد، اپلیکیشن سنا، بله، سکه، آپ، دستگاه‌های خود پرداز بانک‌ها و ادارات تابعه این نهاد را از روش‌های نوین پرداخت کمک به نیازمندان عنوان کرد.
پارسال در جشن عاطفه‌ها ۴ میلیارد و و ۴۷۴ میلیون تومان شامل ۶۹۶ میلیون کمک نقدی و ۳ میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان غیرنقدی جمع آوری شد

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۴۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید