جزییات خبر

شنبه / ۱۰ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۲
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۴۶۹۱
گزارشگر : ۷۹

یکی از توفیقات کمیته امداد، خدمت به محرومین است

(شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۲

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در نشست شورای زکات خراسان جنوبی گفت: یکی از توفیقات کمیته امداد، خدمت به محرومین و خانوارهای نیازمند است و خداوند این توفیق را به هر کسی عطا نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، آیت الله سید علیرضا عبادی با بیان اینکه اما مهمتر از قانون، مجری قانون است و دلیل موفقیت و تفاوت برخی نهادها و سازمان‌ها در همین جا است چرا که سرنوشت در همه جا و هر کاری دست نیروی انسانی است گفت: نهادهای انقلابی که در دست اهلش مانده، می‌بینید که چه افتخاراتی آفریدند، قانون که فرق نمی‌کند اما مجری خیلی فرق می‌کند و یکی از آن نهادها کمیته امداد است که در این 40 سال تلاش‌های شایسته زیادی انجام داده است به خصوص توفیقات مسئولیت اخیر کمیته امداد که به عهده شایسته آقای بختیاری و همکارانشان در رده‌های مختلف بوده و نشانه آن همین آثار خیر و برکت است.
عبادی گفت: این خدمات چند زاویه دارد که یکی خدمات به مردم محروم و دیگری خدمات به زکات‌دهنده و حلال کردن رزق است و دیگری احیای سنت دین است و در متن قرآن تاکید زیادی بر زکات شده است.
امام جمعه بیرجند اظهار داشت: در جمهوری اسلامی همه نهادها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها قانونی هستند اما تفاوت در پیاده کردن قانون است.
سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه با وجود خشکسالی‌های موجود، خراسان جنوبی یکی از استان‌های پیشتاز در پرداخت زکات است که نشان از دینداری و اعتقاد بالای مردم استان است اظهار داشت: سهم خراسان جنوبی امسال در پرداخت زکات با افزایش 2 برابری نسبت به سال قبل، 9 میلیارد و 300 میلیون تومان است که تاکنون 5 میلیارد و 800 میلیون تومان محقق شده است.

انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۲۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید